Külmal ja rõskel ajal tahab igaüks tunda end hästi ja mõnuleda soojas kodus. Pakume Teile soojusfassaade nii vill- kui vahtpolüstüroolplaatidega soojustamisel. Soojustame nii uusi kui ka vanu ehitisi: korteriühistud, eramajad, uued ehituslikud objektid jne. Soojuskihi paksuse paigaldame vastavalt teie soovidele ja vajadustele, et tagada mõnusalt soe kodu.

Soojustus üldjuhul on:

Korteriühistute suurte küttekulude vältimiseks, mis meie kliimas on väga aktuaalne probleem, aitame Teil küttearved miinimumini viia. Soojustamine aitab Teil küttekuludelt kokku hoida kuni 45%. Maja välisilme ja tugevuse anname vastavalt väljatöötatud nõuetele ja omadustele, et tagada seinte tugevus ja ilus värvilahendus, mille saate valida vastavalt soovidele ja kooskõlastada projektis lähtuvas eskiisis.

Tegeleme ka fassaadide renoveerimistöödega, andes majale uue, kauni ja kauakestva välimuse. Taastame kõik lagunenud ja mittesobilikud osad, asendades need uute ja tänapäevaste materjalidega, mis garanteerivad pikaealisuse ja ilusa välimuse. Fassaadide soojustamine ja viimistlemine aitab tõsta ka korteri turuväärtust.

Soojustamiseks kasutame kvaliteetseid soojustusmaterjale.

Soojustussüsteem vahtpolüstürooliga

Soojustamine vahtpolüstürooligaKasutatakse elamute soojustamiseks.

Soojustussüsteem koosneb ilmastikukindlatest vahtpolüstüroolplaatidest, mis kinnitatakse hoone välisseintele
ning hiljem kaetakse fassaadiseguga ja viimistluskrohviga.

Soojustussüsteem vahtpolüstürooliga koosneb järgmistest materjalidest:

Soojustussüsteem kivivillaga

Soojustussüsteem kivivillagaSoojustussüsteem koosneb ilmastikukindlatest mineraalvillast plaatidest, mis kinnitatakse hoone välisseintele ning hiljem kaetakse fassaadiseguga ja viimistluskrohviga.

Soojustussüsteem kivivillaga koosneb järgmised materjalidest: